نتایج جستجو برای عبارت :

خدایا جلوه کن .

چون به مستی سوی می‌بانگ عدم ره سپرمبنگرم زین شب دیوانه چه سان ره ببرم ره نه هموار و نه من جز دو قدم راست توانساقیا نیست مرا جز به میانت نظرم ترسم از روز پسین تا که رسد نوبت منطلب باده کنم از قِبل درد سرم چون بپرسند مرا بیش و کم از بیش و کمممست گویم که چه پرسید مرا، بی‌خبرم من به دنیا شدم از حشمت میخانه‌ی دوستبکشم باده و از جلوه‌ی او جلوه خرم چرخش و زاویه‌ی حرف و قلم کار تو بودچاکر عشقم و از بندگی‌ات مفتخرم حلمیا نام نکو کردی و فرجام نکوز ب
معرفی فیلم بالا و پایین 2011،داستان ؛دو دنیا یکی در بالا یکی در پایین قرار دارد دنیای بالا یی پولدار و دنیایی پایین فقیر ارتباط میان دو دنیا اکیدا ممنوع است یک پسر از دنیایی پایین عاشق دختری از دنیای بالا میشود ولی طی حادثه ای دختر حافظه اش را از دست می دهد.... برنده جایزه اسکار بهترین جلوه های ویژه،اگه این فیلم رو ندید زندگی تون بر فناس چون انقدر قشنگ بود که همه رو میخ کوب میکنه جلوه های ویژه اش واقعا بی نهایت ه میتونیم بعد ارباب حلقه ها این فیل
می‌شود فاصله میان چشم‌های شما کمتر خودش را نشان دهد چون خط چشم این فاصله را می‌پوشاند.
آموزش خط چشم اگر چشم های ریز دارید :
برای درشت جلوه کردن چشم‌ها بهتر است هم بالای چشم خط بکشید و هم پایین آن چون به طور کلی وقتی خط چشم پایین بکشید چشم‌ها درشت‌تر جلوه می‌کنند.
اگر چشمانی گرد دارید :
شما باید نیمه ابتدایی چشم را خطی بسیار باریک بکشید و بعد به مرور تا انتها آن را پهن کنید. درضمن بهتر است گوشه خارجی چشم را بکشید تا چشم کشیده‌تر به نظر برس
طراحی لوگو: آموزش ، دوره آموزش طراحی لوگوفقط به لطف خالق آرم Logogenie ، فقط یک آرم دوره آموزشی ، آموزش و پرورش را ایجاد کنید. با ایجاد آرم آموزش ، آرم دوره آموزشی ، می توانید تعدادی از نمادها و قلمهای آرم را انتخاب کنید (نام شرکت ، شعار ...)
آرم آموزش ، آموزش و آرم خود را در سه مرحله آسان ایجاد کنید!
مرحله 1: نام شرکت خود را تایپ کنید (نام شرکت شما در کنار نماد انتخاب شده ظاهر خواهد شد).
مرحله 2: نماد خود را انتخاب کنید. شما قادر خواهید بود از میان طیف گست
 کلاغ ها خوشبخت ترین پرندگان اند چرا که زشت اند و بد صدا، و به برکت این خصلت کسی هرگز اسیر شان نکرده است، هیچ صیادی برای کلاغ ها دانه نمی ریزد،در قفس هیچ پرنده فروشی کلاغی یافت نمی شود، اما همچنان کلاغ ها جزو با هوش ترین حیوانات اند ، آزاد ترین مردمان کسانی هستند که در پی جلوه دادن جاذبه های ظاهری به دیگران نیستند، به دام شکار چیان این جلوه پرستان هم نمی افتند، بگذار اگر می خواهی کسی دوستت بدارد برای آن چیزی باشد که برایش تلاش کرده ای و جزو وج
فرو رفته بودم در کارم . که یه هو گوشیم زنگ خورد . یک شماره ی ناشناس بود . جواب دادم : " الو ! بفرمایید ! الووو ؟! ... " . جوابی نشنیدم . قطع کردم و دوبار مشغول کار شدم . که صدای پیامک گوشیم اومد . نگاه کردم ... لرزم گرفت ... یک پیامک از همون شماره ی ناشناس بود که توش با الفاظ رکیک ... . دوباره تند تند زنگ زد و من تند تند رد دادم . باز پیام داد : " ج بده می خوام صداتو بشنوم ! " جواب ندادم و شمارشو بردم تو لیست ردّی ها و تمام ...
تاحالا تجربه ش رو نداشتم . دخترای ما دارن ب
هرچقدر کسی را بیشتر دوست داشته باشی، بیشتر حاضری برایش فداکاری کنی؛اگر نیازی پیش آمد:برای دوست چندین ساله‌ات حاضری از ماشینت بگذری؛برای برادرت حاضری خانه‌ات را هم بفروشی؛برای پدر، مادر و همسر و فرزندت حاضری از جانت هم بگذری،
اما هیچ کدام از این دوست داشتن‌ها عشق نیست و هیچ کدام از این فداکاری‌ها عاشقانه نیست؛کسی که عاشق است کاری به نیاز معشوق ندارد، لازم نیست نیازی پیش بیاید تا از خودش بگذرد؛ بلکه عاشق از روی شوق دنبال بهانه‌ای برای ف
عیدمیلادمحمد جلوه گاه وحدت است/مصطفی خلوت نشین رب وتاج عزت است/درسپهرآفرینش اشرف مخلوق حق/رحمه للعالمین و مقتدای رحمت است/حق پرستی مقدمش راشد طلوعی جاودان/نام زیبای محمد بهرعالم برکت است/اتحاد ووحدت ماهست مدیون نبی/سوی اسلام وولایت اسوه ای بر شوکت است/همزمان شدعیداحمد بارئیس مذهبش/صادق آل محمد وارث آن حضرت است/باطلوع این دومولا گشته دنیاپرفروغ/گلفشان حتی سرای باصفای جنت است/از قدوم پاک مولا آسمانها پرزنور/جبهه باطل تمامش اضطراب و وحشت ا
میرسدفجرسلیمانی پیام انقلاب/برشهیدان خدایی هم سلام انقلاب/کوثرحق شدولایت بادعای اهل بیت/رحمت حق برخمینی آن امام انقلاب/گشته دستاوردنهضت عزت وشوروولا/برعلیه ظلم دارداوقیام انقلاب/درشروع نهضت اوشد شهیدانی فدا/خون سرخ آن عزیزان هم دوام انقلاب/دشمن این ملت ماهست شیطان بزرگ/رهبری دردست گیردچون زمام انقلاب/سوی نابودی دشمن ماولایت محوریم/ازبصیرت جلوه گیرد چون قوام انقلاب/دررکاب رهبرمامالک و عمارهاست/منتشرباحاج قاسم هم تمام انقلاب/فجرپیروز
واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می‌کنندچون به خلوت می‌روند آن کار دیگر می‌کنند
مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس
توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر می‌کنند؟
گوییا باور نمی‌دارند روز داوری
کاین همه قلب و دغل در کار داور می‌کنند
یا رب این نو دولتان را با خر خودشان نشان
کاین همه ناز از غلام ترک و استر می‌کنند
ای گدای خانقه برجه که در دیر مغان
می‌دهند آبی که دل‌ها را توانگر می‌کنند
حسن بی‌پایان او چندان که عاشق می‌کشد
زمره دیگر به عشق از غیب
زندگی واقعیتیست که باید به خوبی ببینیش و متناسب با خواسته هات جلو بری و زندگی خودت رو بسازی.
ادمها که یکیشون من باشم،بیشتر اوقات میخوان واقعیت رو انکار کنند و خودشون رو جور دیگه ای جلوه بدن،که میدونم این جور دیگه ای جلوه دادن به نوعی فرار از واقعیواقعیت هستش،به جای اینکه با تک تک مسائل زندگیشون روبرو شوند و حسابی بررسی کنند و نقاط قوت و ضعفش رو ببینند و تکلیف خودشون رو روشن کنند و واسه نقاط ضعف شون برنامه بچینند و از اونها اگاه شوند و تقویتش
از جلوه های عرشی پیغمبرِ حسینزنده شده است خاطره ی مادر حسینبا احترام رفته علی در بر حسینآماده ی نبرد شده لشگر حسینتا اذن خواست، نور دو عالم اجازه دادلب تر نکرده بود، همان دم اجازه دادقله نشین معرفتِ کائناتِ حقمجذوبِ راه پرخطر و با ثبات حقآیینه ی تمام نمایِ صفات حقمانند مرتضی شده ممسوس ذات حقشأن علی، ز کل مراتب، فراتر استفیضِ شهادت است که مشتاقِ اکبر استوقت وداع شد، همه جا ریخته بهماز غربت و بلا، دو سرا ریخته بهمقلب تمام اهل ولا ریخته بهمای
Instagram – اینستاگرام نام یکی از پرطرفدارترین برنامه ها جهت ایجاد جلوه های جذاب به تصاویر برای سیستم عامل اندروید و ios است. با استفاده از این اپلیکیشن به راحتی می توانید افکت ها و جلوه های زیبایی به عکس های خود دهید و آن ها را با دوستان خود در شبکه اینستاگرام به اشتراک بگذارید.
ادامه مطلب
آفرین سوی بسیجی جلوه گاه افتخار/شدتجلی پرستش از برای کردگار/درحریم حضرت حق اسوه والگوشده/رادمردبابصیرت ازبرای روزگار/نیت واشک بسیجی باعث صبروظفر/لطفهای حق برایش دائما شد آشکار/ازولای آل احمد بابصیرت گشته است/لشکراسلام وقرآن آن عزیز تک سوار/میدهدهردم شکستی بهر دشمن ازغرور/میرودراه امام وهر شهیدی آن نگار/دررکاب رهبر خود دائما آماده باش/بعد سختی زمستان شدتجلی بهار/فتنه وهر انحرافی رابکوبد این بسیج/ازبرای کشورما افتخار ویادگار/لشکر آخر زم
سلام دوستان نرم افزار افتر افکت نرم افزاری جلوه های ویژه است. جلوه های ویژه حرفه ای این نرم افزار خیلی پیچیده است باید سال ها روش کار گذاشت تابه خوبی آن نرم افزار را یاد بگیرد.دوستان نرم افزار افتر افکت رو ما به صورت مقدماتی البته البته پلاگین ها و ابزار های جانبیش رو توضیح دادیم اگه دوست دارید.این آموزش ها را ببینید.
به این لینک برید.

https://www.aparat.com/mostanad1398/%D8%B1%D8%B6%D8%A7_%D8%B4%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C

با تشکر       مدیر سایت و انجمن : امیررضا شبانی
آن یار کز او خانه ما جای پری بود
سر تا قدمش چون پری از عیب بری بود
دل گفت فروکش کنم این شهر به بویش
بیچاره ندانست که یارش سفری بود
تنها نه ز راز دل من پرده برافتاد
تا بود فلک شیوه او پرده دری بود
منظور خردمند من آن ماه که او را
با حسن ادب شیوه صاحب نظری بود
از چنگ منش اختر بدمهر به در برد
آری چه کنم دولت دور قمری بود
عذری بنه ای دل که تو درویشی و او را
در مملکت حسن سر تاجوری بود
اوقات خوش آن بود که با دوست به سر رفت
باقی همه بی‌حاصلی و بی‌خبری بود
خو
خوشاماه مبارک جلوه دیدارمی باشد/برای حق پرستی بنده اش بیدارمی باشد/شودرمی تمام مظهر ابلیس دردنیا/همیشه مومن ازشیطان چنان بیزار می باشد/نگارستان جانان وسحر وقت پریدن هاست/بصیرت در دل شیعه زآن اسرارمی باشد/نگر لذت به وقت ناب افطار واذان آید/ولایت محوری گنجی که باایثارمی باشد/ز قرآن خداتوشه فراوان کسب می باید/مناجات خدالطفی که بارفتارمی باشد/شکوه این مه زیبا نشان یوسف زهراست/برای حضرت مهدی پرازآثارمی باشد/
بیسیم و واکی تاکی ارتباطات جلوه
توسعه صنعت ارتباطات جلوه یک شرکت وارد کننده بیسیم می باشد. محصولات وارداتی ما شامل انواع بی سیم موتورولا ، واکی تاکی و لوازم جانبی آن هستیم. بخشی از خدمات ما شامل تعمیرات تخصصی و استاندارد بی سیم های موتورولا می باشد. ما برای فعالیت های خود دارای پروانه ی عرضه خدمات ورود می باشیم. ارتباطات جلوه دارای مجوز خرید و فروش انواع تجهیزات ارتباطی و تجهیزات جانبی آن از سازمان تنظیم مقرارت و ارتباطات رادیویی می باشد.
ت
درنمازجمعه ی شیعه ولایت محوری است/چونکه این آئین وحدت سنت پیغمبری است/هست درقرآن احمد سوره ای در شاَن آن/جانفشانی مسلمان ازبرای حیدری است/ظهر آدینه مصلاهاشکوه و افتخار/زمزم وعطر بصیرت بانوای کوثری است/خطبه های دلنشینش پیروی ازولی/باولایت تاشهادت یک شعاربرتری است/میزندبرقلب دشمن تیرمثل ذوالفقار/درجهان بهرمسلمان هم سلاح وسروری است/درثواب حج وعمره میشود جمعه شریک/بر قلوب مومنینش مثل شمس و گوهری است/هرنمازجمعه مابانگ عزت میدهد/جلوه آم
استفاده از افکت و سبک های لایه درآموزش فتوشاپ CC 2020 - راهنمای کاملبرای شروع استفاده از افکت های لایه و سبک های لایه در Photoshop CC 2020 ، از جمله نگاهی به پیش فرض های سبک جدید لایه CC 2020 ، شیب ها ، الگوهای و موارد دیگر ، همه چیزهایی را که باید بدانید بیاموزید!
در اولین آموزش سری من درباره جلوه های لایه فتوشاپ ، من همه چیزهایی را که باید بدانید برای اضافه کردن افکت های لایه و سبک های لایه در فتوشاپ CC 2020 پوشش می دهم! ما با یادگیری تفاوت بین یک اثر لایه و یک س

استاد علی صفایی حائری:
ولایت على، نه على را دوست داشتن که فقط‌ على را دوست داشتن است.ولایت على، على را سرپرست گرفتن و از هواها و حرف‌ها و جلوه‌ها بریدن است. و این ولایت، ادامه‌ى ولایت حق است و دنباله‌ى توحید، آن هم توحیدى در سه بعد؛ در درون و در هستى و در جامعه؛ که توحید در درون انسان، هواها و حرف‌ها و جلوه‌ها را مى‌شکند؛ هواهاى دل و حرف‌هاى خلق و جلوه‌هاى دنیا را. و در جامعه طاغوت‌ها را کنار مى‌ریزد و در هستى خدایان و بت‌ها را. در ای
من از متن نمی‌گویم، از بطن می‌گویم. سخن از دل است، از گِل نیست. من دم دل می‌زنم، زین سبب است پیرامونم خلوت است. جلوه‌ی پایین کشته‌ام تا جلوه‌ی بالا گیرم. از روز رو گرفته‌ام تا در شب بدرخشم. تصویر نمی‌دانم، از نور قرن‌هاست جان برده‌ام. تنها صدا می‌دانم، تنها صدا می‌رانم. 
من شعر نمی‌دانم،از لامکان صفحه می‌خوانم.
حلمی | هنر و معنویت
تکخال محبّت و صفائی سردارنوری تو ز ذات کبریائی سرداراوجی تو ، فرازِ بی فرودی آقاترسِ دل کُلّ اشقیائی سردارتو دشمن سرسخت شیاطین هستیچون آیه ی وحدت و رهائی سرداربیچاره ترامپ لعنتی می لرزدامنیّت و عشق و اعتلائی سرداردشمن بخیال خود شهیدت کردهروزی خوری از خوان خدائی سردارکردی تو نظر به ساحت وجه اللهخود جلوه ی بی چون و چرائی سردارگفتی که نه سردار که یک سربازیسردار همه ، از اولیائی سردارکردی تو سفارشِ ولایت ما راخود کوه تناور وفائی سردارخاموش
نمیدونم چرا هرکی وکیل میبینه میگه: "قتل انجام دادم واسه تبرئه میام پیشت" بعدم "عـیح عیح عیح" میخندن :|

+ قتل انجام بدی بیای پیش من واسه تبرئه؟؟ :)) خودم میکشم زیر چهارپایه ات :|
حالا خیلی رودربایستی داشته باشم واسه رضایت گرفتن اقدام میکنم.

+ تصور غلط اینجاست که گمان میکنند وکیل کارش"دفاع از ظالم" "تحریف حقیقت" "تغیر جایگاه بزه دیده و بزهکار" "درست جلوه دادن غلط و غلط جلوه دادن درست" هست.
در حالی که وکیل و قاضی مثل ٢ بال عدالت هستن که در کنار همدی
عشق رهبرمیبرد مارابه کوی انتظار/باولایت تاشهادت یک شعارافتخار/ریشه اسلام وقرآن درولایت محوری/این بود دستورنابی از عطای کردگار/ازنبی اولینش تا محمد جملگی/داده فرمان ولایی بهرعالم آشکار/هرکجایی دشمن دین تیغ خودرا میکشد/بهرنابودی شیطان هست تیغ ذوالفقار/جلوه گاه اهل بیت وآیت قرآن ولی است/درجهان شیعه داده مژده فصل بهار/گشته ایران ولایی رهرو راه شهید/نهضت پاک خمینی داده برمااقتدار/رهبرفرزانه ما از تبار مصطفی است/اندرآن سیمای رهبر جلوه ای از
بإسمک الأعظم   یکی از زوایای ناشناخته‌ی امام عصر علیه السّلام، مهر و محبّت آن بزرگوار به انسان ها و به ویژه شیعیان است. متأسفانه از گذشته‌ی دور چنین بوده است که امام را تنها با شمشیر و خونریزی و قهر و انتقام معرفی کرده و چهره‌ای خشن از آن حضرت نشان داده اند؛ حال آنکه آن حضرت مظهر رحمت بی کران الهی و پدر مهربان امّت و همدمی دلسوز و همراهی خیرخواه است.
ادامه مطلب
تکخال محبّت و صفائی سردار
نوری تو ز ذات کبریائی سردار
اوجی تو ، فرازِ بی فرودی آقا
ترسِ دل کُلّ اشقیائی سردار
تو دشمن سرسخت شیاطین هستی
چون آیه ی وحدت و رهائی سردار
بیچاره ترامپ لعنتی می لرزد
امنیّت و عشق و اعتلائی سردار
دشمن بخیال خود شهیدت کرده
روزی خوری از خوان خدائی سردار
کردی تو نظر به ساحت وجه الله
خود جلوه ی بی چون و چرائی سردار
گفتی که نه سردار که یک سربازی
سردار همه ، از اولیائی سردار
کردی تو سفارشِ ولایت ما را
خود کوه تناور وفائی سرد
بهار، جلوه گاه پروردگار
با رسیدن بهار، طبیعت ردای سبز بر تن می کند. چکاوک ها، هزار دستان و قمریان، نغمه ها و سرودهای فرح بخش و تازه سرمی دهند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و هم گرایی فرا می خوانند. بهار، پیام آور عشق و رویش است و موسم سرور و آشتی و به همین خاطر است که خواستنی است و با آمدنش دل ها سرشار از سرور و جان ها معرفت می یابد.
بهار، پیام آور تعادل است و اینکه در سایه تعادل، زندگی زیبا می شود. با دیدن بهار، رحمت و محبت خداوند را به یاد م
دانلود صوت شعر با نوای حاج آقا منصور ارضی_  ۱۵ رجب ۹۸ حسینیه صنف لباس فروشها
آن بانویی که داشت نورش جلوه ی ربآن بانویی که بود نامش زینتِ أبآن بانویی که جلوه بخشیده به مکتبدر بستری بی سایه بان می سوخت در تبای روزگار پست، بد کردی به زینببا صبرِ زهرایی حماسه آفریدهیک زن چگونه این همه غربت چشیده؟!بی بی چه زجری بین نامحرم کشیدهدر ازدحام دشمنانش شد معذبای روزگار پست، بد کردی به زینبآن قدر بر دستش، نشانِ ریسمان دیدآن قدر داغ و روضه های بی کران دیدآ
 موسیقی متن  یکی از عناصر بسیار مهم برای طبیعی جلوه دادن فیلم است. یک موسیقی متن که اثر خواننده مشهور امریکایی سلن داین است فیلم تایتانیک را به طور احساسی جلوه داده تا این فیلم را به یک فیلم عاشقانه احساسی تبدیل کند نه یک درام حادثه ای! البته بازی ها هم بی تاثیر نبود.

پس ما به شما پیسشنهاد می کنیم این موسیقی را بشنوید.
برای شنیدن کلیک کنید.

همچنین برای دیدن فیلم به پست قبلی مراجعه کنید.
سلام و درود به شما دوستان عزیز امید وارم که حالتون خوب باشه.
این آدرس روببینید.
ساخت افکت برای متون
مدیریت نویز در تصاویر
نهایت کیفیت در ذخیره سازی
پیش نمایش از تمامی عملکردها
وجود افکت های شبیه سازی
لایه بندی کارها به مانند فتوشاپ
افکت های چند کاناله سه بعدی
هماهنگی با صداهای ۳۲ بیتی
وجود افکت های فراوان برای تدوین
وجود Timeline editing برای ویرایش
امکان خلق جلوه های بصری متحرک
هماهنگی با دیگر نرم افزار شرکت ادوبی
خلق اشکال متحرک دو بعدی و سه بعدی
Instagram – اینستاگرام نام یکی از پرطرفدارترین برنامه ها جهت ایجاد جلوه های جذاب به تصاویر برای سیستم عامل اندروید و ios است. با استفاده از این اپلیکیشن به راحتی می توانید افکت ها و جلوه های زیبایی به عکس های خود دهید و آن ها را با دوستان خود در شبکه اینستاگرام به اشتراک بگذارید. با استفاده از این برنامه همچنین قادر خواهید بود تصاویری که دیگر کابران این شبکه به اشتراک گذاشته اند را مشاهده نمایید و لذت ببرید. برنامه اینستاگرام با بیش از ۲۰۰ میلی
اظهار فقر و بیچارگی کافی است. این رفتارهای درویش‌مسلکانه، وجهۀ جمهوری اسلامی را نزد جهانیان تخریب کرده است. از امروز به خاطر اسلام و
انقلاب، مسئولین وظیفه دارند مرتب و باوقار باشند… هرچند ما فقیر باشیم و
اقتصادمان به سامان نباشد، اما برای آنکه در دیدگان سایر ملل مسلمان و
غیرمسلمان، ملتی مفلوک جلوه ننماییم، لازم است تا جلوه‌هایی از  تجمل در
چهرۀ کشور و مسؤولین حاکمیتی رویت شود.

نماز جمعۀ تهران، ١٨ آبان ١٣۶٩
حجت‌الاسلام هاشمی رفسنجا
عزیز دلم
تو،
مخاطبِ شعر منی
و من
مخاطبِ تحسین تو.
تو
در سکوت شکوفا می شوی
و من
در سخن جلوه می کنم.
تو،
خانه را جارو می کنی
و رخت ها را می شویی
و ظرفها را مرتب می چینی
به همان زیبایی که من
شعری می سرایم
یا چیزی می نویسم.
ما،
دو روی یک سکه ایم
دو روی یک حقیقت
من که گفته بودم تو را خلق کرده ام برای بندگی. برای من فرقی نمی کند که چه می‌کنی؛ صرفاً بندگی ات و کیفیت اش برای من حائز اهمیت است و لاغیر.
این که تو مانده‌ای بین ماندن و یا رفتن، خواندن و یا نخواندن، تغییر یا ثبات، ؛ این‌ها بویِ "خود" می‌دهند. می‌خواهی "من" را بزرگ کنی و جلوه‌گر آن وجهی شوی که اندکی با بنده‌گی هم‌خوانی ندارد. راه کمال را می‌جویی طبعاً اما رهی خیال باطل. 《وَهُمْ یَحْسَبُونَ أَنَّهُمْ یُحْسِنُونَ صُنْعًا》 را یادت هست؟ 
هر و
رمان قشنگی مال عهد پیشامدرن توی پیچا پیچ تپه ها و دهاتی که جزیره وار هر کدامشان دنیایی بودند و "ارتباطات" مبتذلشان نکرده بود. طوری هر تپه و دره ای برای خودش دنیایی بود که به راحتی نه ماه تمام مادری از بچه هشت ساله اش بیخبر می ماند در حالی که بچه اش یکی دو روز پیاده فاصله نداشت با او.
و قصه قصه قصه.....توی خون و جوب و ریگ هر دهی و هر تپه ای و هر زمینی قصه بود. قصه ها همه یکی بود و به هم می پیوست. کل ماجرا یک قصه بود.آخیش که دل چقدر از این قصه ها خواسته بو
کتاب خدا دوستت دارد : بیان جلوه هایی از رحمت پروردگار به همراه مثال هایی روشن

کتاب خدا دوستت داردنویسنده: غلامرضا حیدری ابهرینشر جمال
معرفی:
خدا بندگانش را دوست دارد و پیوسته، آنان را از لطف و رحمتش بهره مند می سازد.توجه به رحمت پیوسته ی پروردگار، زندگی را برای ما شیرین تر می کند و در سخت ترین شرایط زندگی، به ما آرامش می دهد.کتاب (خدا دوستت دارد) با مثال های روشن، کودکان را با این موضوع آشنا می‌کند و جلوه هایی از رحمت پرودگار را به آنان نشان
طراحی لوگو یعنی : معرفی مناسب برند - جذب مخاطب - بالا بردن میزان فروش - ماندگاری در ذهن مشتری - افزایش محبوبیت نام تجاری – تمایز از رقبا - قابل اعتماد جلوه دادن برند - تاثیر مثبت بر رشد کسب و کار - مهمترین مرحله برندینگ - مهندسی ذهن مخاطب - هویت آفرینی - طراحی لوگو موجب کاهش هزینه های تبلیغات شرکت است . بیننده لوگو و مخاطب برند به هر حال مفاهیم و احساساتی ( خوب یا بد ) از آن دریافت خواهد نمود ، بهتر است مفاهیمی از پیش تعریف شده برای این رسانه مهندسی و
امسال دست کم اسم بهار را به گوشم رسید از صدای تو. بوی بهار اما، رسمش، سبزی و زندگی بخشی اش، هزار سال دیگر هم سهم من نیست. من نه به نام این بهار، به نام دلی که یک شیشه از عطر تو را گوشه اش نگه داشته_امن_ از تو ممنونم. 
باشد که بهار تمام قد برای تو جلوه کند.

نمی دانم این روزها چرا انقدر تو جلوه می کنی؟
نمی دانم این روزها چرا هوای عطر تو پیچیده؟
نمی دانم این روزها چرا ب هر سو نگاهم تو را می جوید و تو را می طلبد؟
عجیب جلوه کرده ای.
عجیب رخ نشان داده ای.
یکی از آن عجایب
موطن میعاد دو تضاد است. در این ورطه ی بی ثباتی.

یکی از نسل تو و دیگری از نسل بیگانه.
و تو را می نگرم ک جلوه کرده ای در رخ یار و مقابلت کسی نشسته ک خود خبر از آن نهان خفته ی خود ندارد.
و در می یابم ک تو... گاهی اینچنین نمایان می شوی بر دلی ک شاید

دوبیتی 4_مقصود.غرقم به مِیِ نابت ، در باده و پیمانهاز عشقِ تو ام جانا ، دیوانه ی دیوانهمن منتظرم عمری ، تا جلوه نما گردیمقصود تویی ما را ، در گوشه ی میخانه..#علی_صباغی#شاعر #اشعار #مقصود_تویی#میخانه #دیوانه #عاشقانه #دوبیتی#جلوه #عمر #عشق #منتظر#تک_بیت #بیت #ادبیات #دیوان#مجموعه_شعر #پیمانه #عشق_ناب..۴ فروردین ۱۳۹۹ساعت : ۱۹:۲۵دهکده گل
مینویسم ... 
می نویسم از احساس 
از دوست 
از عشق 
ولی از تو نمیتوانم بنویسم ...
چون قلم من شرم دارد از تعجیل روی کاغذ ... 
آری قلم من هم شرم می کند ...
قلم من آرام ..... با عشق ... و با ظرافت حیای تو را می نویسد
می نویسد شرم میکنم وقتی حیای او را در گام برداشتن ... در آرامش ... در وقار .... 
میبینم ....

تو جلوه ی آیه قرآنی ( "تمشی علی استحیاء " )
تو زیباترین جلوه ی بهار بندگی در آسمان مه آلود شده ی عشقی ....
خواستن تو هم مرا خواستنی می کند ... 
آن هنگام که سر از نماز عشق و
فایرپک ، آبشار سرد
جشن هایی با جلوه ی خاص
برترین مجری پروژه های نورافشانی و آتش بازی در ایران همراه با جلوه های ویژه با مجوز رسمی ، دارای گواهینامه های معتبر از کشور چین و ژاپن ، فایرپک دارای کادری مجرب و متعهد آماده برگزاری افتتاحیه و اختتامیه ها ، جشن های ملی و مذهبی ، عروسی و … می باشد.
فایرپک اولین فروشنده انواع لوازم نورافشانی و آتش بازی به صورت عمده و تکی در سراسر ایران
#دست_اول_بازار
فایرپک | آتش بازی خاص
خدمات ما عبارتند از : اجرا و ف

در این ویدیو مدرس به یکی از فیلترهای فتوشاپ می‌پردازد که در ایجاد بوکه میتواند موثر باشد، اشتباه نکنید منظور من فیلتر Field Blur نیست! سپس اقدام به افزودن جلوه‌های نوری و رنگی برای زیباتر شدن عکس می‌نماید.

برای دیدن ویدیو کلیک کنید

زندگی فرصت پرواز در آگاهی توبا غم عشق نشستنسر آواز تو بودتوی تنهایی کوچههمه ی فکر و خیالم پی توتا ته کوچه دلممحو تماشای تو بودمیزند باز در این باغقناری به هوایت چه چهمرغ تنها به خیالشهمه سودای تو بودچون که با عشق توپرواز کشیدمسر هر کوی رسیدمجلوه ای از هنرخلقت بی تای تو بود
فایرپک ، فروش لوازم نورافشانی و آتش بازی
جشن هایی با جلوه ی خاص
چبرترین مجری پروژه های نورافشانی و آتش بازی در ایران همراه با جلوه های ویژه با مجوز رسمی ، دارای گواهینامه های معتبر از کشور چین و ژاپن ، فایرپک دارای کادری مجرب و متعهد آماده برگزاری افتتاحیه و اختتامیه ها ، جشن های ملی و  مذهبی ، عروسی و … می باشد.
فایرپک اولین فروشنده انواع لوازم نورافشانی و آتش بازی به صورت عمده و تکی در سراسر ایران
#دست_اول_بازار
فایرپک | آتش بازی خاص
خدمات
در آرایش قرار است بدون آن که چهره مصنوعی شود، زیباتر به نظر برسیم. در نتیجه باید آرایشی را انتخاب کنید که هم شب و هم روز قابل استفاده باشد و شما را زیباتر نشان دهد؛ در واقع آرایش باید زیبایی های طبیعی شما را بیشتر جلوه دهد و به طور کل باعث زیبایی بیشتر شود، نه مصنوعی بودن. اگر در آرایش حرفه ای نیستید و به تازگی آرایش را شروع کرده اید حتماً این شیوه آرایش به پیشنهاد خانومانه را امتحان کنید. آرایش باید طبیعی باشد و خطوط چهره به نحوی طبیعی پوشاند
Shirazart.blog.ir 
* نوعی حکاکی نقره مربوط به اواخر سده ی هجدهم و سده نوزدهم که در آن برش های ریز و کوچکی به شکل نقوش هندسی و با زاویه ای که جلوه ای براق و پر تلالو پدید می آورد ایجاد می شود .این روش مشابه روش کنده کاری روی مبل چوبی است.
{معرفی کتب مهدوی - شماره 34}

کتاب "میر مهر"

حجت الاسلام سید مسعود پورسیدآقایی ، نویسنده ی کتاب، عضو شورای واحد پژوهش و نگارش فیلم نامه در مرکز پژوهش های اسلامی صدا و سیما و از مسئولین بنیاد حضرت مهدی میباشند.
در مقدمه ی کتاب اینگونه آمده: امام عصر (عج) تجلی رحمت واسعه‏ ی حق است. باید نمودها و جلوه‏ های محبت و مهر او را به همه‏ ی انسان‏ها، به ویژه دوستداران آن امام نشان داد. بررسی این نمونه‏ ها، در شرایط امروز و برای انسان خسته‏ ی معاصر، از اه
پاییز است و برف می‌بارد! کلاغ‌ها بر فراز شهر پرواز می‌کنند. عده‌ای در پسِ کوچه‌ها می‌دوند. غم نشسته است بر نورِ چراغِ‌هایِ شهر! حکومت نظامی در رسانه‌ها جریان دارد. قرار است همه چیز به نفع خودشان جلوه داده شود. دسترسی به شبکه‌ها کاملاً قطع شده است! جلوه‌هایی از ۱۹۸۴ جورج اورول را به عینه می‌بینم. امید‌ها نا امید شده. اعتمادها بی اعتماد! و دست‌ها خالی‌تر! و چشم‌ها محتاج‌تر!
شب‌هایِ ابریِ شهرهم طولانی‌تر از هر زمانیست! و ظُلم قد علم کرد
به درد خوش آمدی، به دروازه‌ی درک. خداحافظ ای کودکی و خوش‌باشی! خداحافظ ای نمی‌آموزم و می‌ترسم از آموختن! خداحافظ ای ترس از زیستن! خداحافظ ای ترس از گناه، ترس از کارما و ترس از هر چه که بین من و زیستن حجاب است! خداحافظ ای ترس از آمیختن، ترس از زندگی! خداحافظ ای محبّت دروغین، ای نمایش رحم! 
خداحافظ ای صوفی درون، و سلام بر تو ای سالک امواج مهیب زندگی! خداحافظ ای تصاویر و عکس‌ها و ای جلوه‌های من خواب‌مانده! سلام ای واقعیت زنده! سلام ای حقیقت رخشن
شب عروسی یکی از رویایی ترین شب های زندگی هر کس است.
دسته گل عروس، لباس عروس و داماد و ماشین عروس از مهم ترین ملزومات مراسم ازدواج می باشد. هدف از برگزاری مراسم ازدواج تشکیل یک زندگی است. شما می توانید مراسم خود را ساده اما با شکوه برگزار کنید تا همیشه در یادها بماند.
فیلم برداری و عکاسی در روز عروسی بسیار مهم می باشد. به همین دلیل فیلم بردار و عکاس باید سعی کنند بهترین ها را در فیلم ها و عکس ها ضبط کنند. ماشین عروس و دسته گل عروس نیز یکی از مواردی
۱. ددر با شوهری + رفتیم پیش ی دوسش ک فست فودی داره و تصمیم گرفتیم دیگه از غذاهاش نخوریم:دی
۲. شب نشینی با خواهری [ته اینستا رو دراوردیم:دی]
۳. فیلم gemini man ـو دیدم [ will smith عزیزم توش بازی کرده .. کلا فیلم بدی نبود ولی جلوه های ویژش کامپیوتری بودنش بضی جاهاش خیلی ضایع ملوم بود]
با این عمل عالی در آموزش فتوشاپ ps ، از نگاه دوتایی مرسوم ، مد روز بگیرید. این بسته حماسی شامل 50 کل عملکرد Photoshop با شیب رنگارنگ است تا عکسهای شما پاپ شود! در مدت زمان اندک نتایج حرفه ای ایجاد کنید! آن را به مجموعه خود اضافه کنید.
https://maktabtv.com/50 اقدامات گرادیان دووتون AIاکشن فتوشاپ در معرض دو رنگ
با افزودن مقداری رنگ ، بازی در معرض نمایش مضاعف خود را تقویت کنید! این پیش فرض Photoshop با 7 سبک رنگی متفاوت جلوه های نوردهی زیبایی ایجاد می کند تا عکاسی شما را
به قول سحر ولدبیگی تو خندوانه....
اقا من حساسم...هی نگید حساسی حساسی...خوب حساسم...پس بهم گیر ندید دیگه....
همیشه هر وقت دیگران میخوان خودشون رو بی تقصیر جلوه بدن جوابشون اینه که تو حساسی!!!
عزیزم...گیریم که من حساس....اما این چیزی از غیر قابل اعتماد بودن تو کم نمیکنه....
تو این حساسیت رو تحریک میکنی تا شعله ور بشه....
‫- سندروم "مونشهاوزن با وکالت" یه بیماری روانی بزرگسالانه.‫مونشهاوزن یعنی وقتی به خودت صدمه می‌زنی تا جلب توجه کنی. خودت رو مریض جلوه میدی، تا همه آماده باش درخدمتت باشن. از طرف دیگه، مونشهاوزن باوکالت، وقتیه که یکی دیگه رو مریض جلوه میدی تا بتونی ازش مراقبت کنی. تا بتونی نجاتش بدی...یا سعی کنی..و بقیه ببینن داری تلاش می‌کنی....
+‫ یعنی می‌گی اون همچین مشکلی داره؟‫- دارم میگم آدمایی هستن که همچین مشکلی داشته باشن. اکثراً مادرها. مادرهایی که ن
فایرپک ، نورافشانی و آتش بازی
جشن هایی با جلوه ی خاص
 برترین مجری پروژه های نورافشانی و آتش بازی در ایران همراه با جلوه های ویژه با مجوز رسمی ، دارای گواهینامه های معتبر از کشور چین و ژاپن ، فایرپک دارای کادری مجرب و متعهد آماده برگزاری افتتاحیه و اختتامیه ها ، جشن های ملی و مذهبی ، عروسی و … می باشد.
#دست_اول_بازار
فایرپک | آتش بازی خاص
خدمات ما عبارتند
معرفی نرم افزارهای ساخت تیزر تبلیغاتی
امروزه در صنعت سینما ساخت فیلم ها نسبت به گذشته راحت تر و همچنین گسترده تر شده است . سینمای امروز دنیا دیگر مثل گذشته نیست که به طور مثال برای ساختن فیلمی جنگی و به تصویر کشیدن صحنه های نبرد نیاز به داشتن هزاران نفر هنرور باشد ، یا نیاز به ساخت لوکیشن های بزرگ و اقعی پرخرج باشد . یا حتی نیاز نیست برای فیلمبرداری در صحنه های برفی منتظر زمستان باشیم یا اینکه به مناطق سردسیر رفته و در آن جا فیلمبرداری کنیم
گفتنی است که دندان هایی را که به علل مختلف از دست رفته اند ، دندانپزشکان می توانند با استفاده از روش های مختلفی مانند بریج ها و یا دندان های مصنوعی جایگزین کنند ولی بهترین روش برای این کار ایمپلنت های دندانی هستند زیرا هم کاربرد بهتر و دوام بالاتری دارند و هم به خوبی دندان های طبیعی جلوه می نمایندگفتنی است که دندان هایی را که به علل مختلف از دست رفته اند ، دندانپزشکان می توانند با استفاده از روش های مختلفی مانند بریج ها و یا دندان های مصنوعی
فایرپک ، فروش لوازم نورافشانی و آتش بازیجلوه های ویژه در ماه رمضانبرترین مجری پروژه های نورافشانی و آتش بازی در ایران همراه با جلوه های ویژه با مجوز رسمی ، دارای گواهینامه های معتبر از کشور چین و ژاپن ، فایرپک دارای کادری مجرب و متعهد آماده برگزاری افتتاحیه و اختتامیه ها ، جشن های ملی و  مذهبی ، عروسی و … می باشد.
#دست_اول_بازار
فایرپک | آتش بازی خاص
خدم
«٥»إِنَّ‌ اللّهَ‌ لا یَخْفى‌ عَلَیْهِ‌ شَیْ‌ءٌ فِی الْأَرْضِ‌ وَ لا فِی السَّماءِ همانا هیچ‌چیز ،(نه)در زمین و نه در آسمان،بر خداوند پوشیده نمى‌ماند. نکته‌ها: در چند آیه‌ى قبل،سخن از قیّوم بودن خداوند بود.در این آیه،آشکار بودن همه چیز براى او مطرح شده که جلوه‌اى از قیّومیّت اوست.
ادامه مطلب
متن سرود یاریگران زندگی 
قطره قطره می شود خروش ، انسجام قلب های مهربانذره ذره غنچه های زندگی ، می دمد به خانه و دیارمانذکر نام کردگار آسمان ، رمز جوشش و شکفتن استرحمت و محبت خدای مهربان ، همنشین خانه ی دل من استهمکلاسی عزیز و سخت کوش من    با تو رمز عاشقی دوباره جلوه می کندهمکلاسی پر از نشاط و زندگی        در میان دست ما سپیده غنچه می کندیاریگران زندگی هست ، رمز استقامت و گذشتیاریگران زندگی ، می کشد دو خط ضربدر بر شکستیاریگران ، یاریگران ، ب
اپلیکیشن فوق العاده Smule – The #1 Singing App یک برنامه قدرتمند در حوزه موزیک و ادیت آهنگ می باشد که توسط Smule توسعه داده شده است.
اپلیکیشن Smule به شما کمک می کند تا آواز بخوانید و صدای خود را روی آهنگ های مورد علاقه تان قرار دهید. آهنگ های انفرادی و یا دو نفره بسازید و آهنگ خود را در سراسر جهان منتشر کنید.
اپلیکیشن Smule با کسب امتیاز عالی ۴٫۱ از ۵٫۰ در گوگل پلی توانسته است نظر اکثر کاربران را به خود جلب کند و بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر در این اپلیکیشن به ساخت مو
مجموعه پایتخت ، به هنجار شکنی خود در حوزه اجتماع،اخلاق و حتی مذهب ادامه می دهد.و تا کنون هیچ اعتراضی از متولیان مذهبی ، و اخلاقی شنیده نشده است ، شاید به این خاطر که در شرایط فعلی کرونایی مردم نیاز به خنده دارند!!و اگر چنین باشد که واویلاست!
دروغگویی های پی در پی به یکدیگر ، تمسخر واجبات دینی ، استهزاء گویش مازندارنی ، عادی جلوه دادن منکرات اخلاقی، دختر بازی و اخاذی یک فرد بی ادب که مدافع حرم بوده است،خلف وعده وبی توجهی به حق الناس ، فحاشی به ی
بهترین مارک پنکیکدر‌صورتی‌که عینک می زنید، اضافه از سایه های قهوه ای، آبی‌رنگ و بنفش استعمال کنید. استعمال از سایه های پر‌نور و صدفی سبب ساز گم شدن دیده پشت عینک میگردد. در صورتی عینک تان قاب مشکی دارااست حتی الامکان از ریمل استعمال کنید و تا می‌توانید خط دیده نکشید. این سیرتکامل دیده تان بیش تر گزینه دقت قرار می‌گیرد.برعکس در عینک های گریف (سوای کادر) و یا این که عینک های پنسی هر چه سایه پر‌نور خیس باشد دیده اضافه جلوه می کند. نکته مهم دی
از بیدار شدن صبح، تا خوابیدن شب،
از ساحل دریای بی‌کران در طلوع، تا نوای پرستوهای غریب در آسمان غروب،
از دوری تمام‌نشدنی تو، تا چشمان منتظر فرزند پدری که غرق عرق شرم است،
از سراب رسیدن به تو، تا تنهایی رقت‌انگیز ستاره‌ای تنها در دل شب به انتظار خورشید،
از سرمای بی‌کران جان من، تا گرمای مطبوع آغوش دست‌نیافتنی تو،
از همه‌ی آن‌چه در تمامیت من است و به دنبال جلوه‌ای از تو می‌گردد...
معلم جلوه ای از کبریا ئی است # معلم کردگاری ماورائی است
معلم کودکان را پخته سازد # معلم عاشق هر ابتدایی است
معلم واقعیت را بگوید # معلم فارق از هر ادعایی است
معلم هر خطایی را ببیند # معلم عامل هر راهنمایی است
معلم جهل را بی چاره سازد # معلم رهبر دانش گرائی است
معلم تیرگی از شب بگیرد # معلم هر شبی را روشنایی است
معلم را من گرجی فدایش# معلم گر چه خود هم یک فدایی است
رت ویزیت در برخوردهای رو در رو معمولا در اولِ مکالمه یا در انتهای آن به شما داده می شود . پس از تصاحب کردن این کارت، آن را فورا و بدون واسطه در کیف یا این که طراحی کارت ویزیت   جیبتان نیندازید، کمی آن را نگاه و چک نمایید و نظرتان را در خصوص آن به فرد پیش‌روی بگویید تا جلوه مطلوب و بهتری نزد او داشته باشید .

زندگی بدون رویا دیدن واقعا غیر قابل تحمل تر می شد .

در هیچ سن و شرایطی نباید رویاهامون را فراموش کنیم .

در عالم رویا همانقدر و همانگونه که میخواهم تو را خواهم داشت .

رویا نام زیباییست .

خاطره ها در رویا به شکل جدیدی زندگی را جلوه گر میشوند . انگار که اتفاق جدید خوشایندی افتاده باشد حال مان برای مدتی خوب میشود .

رویای پرواز در کالبد یک عقاب ...

:مجتهدتهرانی؛خدایامراازمستغفرین قراربده،استغفارواقعی فقط زبانی نیست،بلکه اگرمال حرامی دارم آنراحلال کنم،اگرمال ربادارم آنرا به صاحبانش برگردانم،اگربامال غیرروزه گرفتم وشب قدررااحیاکردم بایدآنراباحلال اعاده کنم،
ادامه مطلب
باطل جلوه دادن حق، بازی با کلمات و غبارآلود کردن فضا میدان بازی منافقان برای حق جلوه دادن خودشان است و تا زمانی که سطح آگاهی و مخصوصاً معنویّت جامعه برای تشخیص نور از تاریکی افزایش پیدا نکند، سخنان حق بساری در سینه صادقان و مؤمنان به امانت خواهد ماند.امیرالمؤمنین‌علی(علیه‌السلام)«اَلمنافقُ مَکورٌ مُضِرٌّ مُرتابٌ»(1)آدم منافق فردی است مکّار، حیله‌گر، زیان‌رسان و همیشه محل شک و اتّهام است.پاورقی1-فهرست‌غرر، ص ٣٩٤
سفید یکی از رنگ هایی است که بسیاری از صاحبان خانه در دکوراسیون منزل از آن دوری می کنند. این رنگ که نماد صلح و تازگی است و شفافیت و پاکی را عیان می‌سازد. جوانی و تجربه، خلوص و پاکدامنی و بی گناهی و امنیت جز خصلت‌هایی هستند که این رنگ در خود محفوظ داشته است.
تأثیر رنگ بر زندگی افراد فراتر از حد تصور انسان است. رنگ سفید فضاهای کوچک را بزرگ‌تر جلوه می‌دهد و اتاق‌ها را تازه‌تر و سرحال‌تر به نمایش در می‌آورد. این رنگ خنثی که نشانه ی خلوص و پاکیزگی
در این پست با ایده های فوق العاده زیبا برای بهتر کردن وجهه خانه آشنا خواهید شد
این ایده ها ویژه مناطق مختلف یک خانه هستند از جمله آن ها : آشپزخانه، اتاق خواب و...

ایده اول مربوط به یک خانه کوچک است که درستی و زیبایی طراحی داخلی شده است. استفاده از رنگ های زیبای گرام و کفپوش چوبی جلوه جالبی به این خانه داده است.
ایده مدرن طراحی داخلی یک خانه به سبک کاملا مدرن با محوریت استفاده از نوردهی فوق العاده و رنگ های مرتب با هم 
همچنین در این طرح از تاثیر ع
تَصَوُّف،   ساحت معنوی و درونیِ اسلام که
از ابتدای تاریخ آن، نخست در قالب زهد و پرهیز، سپس در چهارچوب طریقه‌های
صوفیه در سرزمینهای مختلف جلوه‌گر شده، و با وجوه گوناگون تمدن اسلامی در
ارتباط بوده است. در این مقاله، جنبه‌های مختلف تصوف به شرح فهرست بررسی
شده است:
ادامه مطلب
در این پست با ایده های فوق العاده زیبا برای بهتر کردن وجهه خانه آشنا خواهید شد
این ایده ها ویژه مناطق مختلف یک خانه هستند از جمله آن ها : آشپزخانه، اتاق خواب و...

ایده اول مربوط به یک خانه کوچک است که درستی و زیبایی طراحی داخلی شده است. استفاده از رنگ های زیبای گرام و کفپوش چوبی جلوه جالبی به این خانه داده است.
ایده مدرن طراحی داخلی یک خانه به سبک کاملا مدرن با محوریت استفاده از نوردهی فوق العاده و رنگ های مرتب با هم 
همچنین در این طرح از تاثیر ع
خیلی اتفاقات در زندگی هست که در لحظه دردناک جلوه میکنه اما با گذر زمان ثمر میده و طور دیگه ای به چشم میاد.گاهی از دور که به یک شکست نگاه کنی و جزئی نگری رو پشت سر بگذاری یک موفقیت می بینی. 
زمان دادن و فاصله گرفتن باعث میشه از نظرگاه تازه ای به خودت و جهان نگاه کنی؛ فاصله گرفتن از هر اونچه که بخش مهم جهانت بوده یا هست.
محبت امور مادى، از زنان و فرزندان و اموال هنگفت از طلا و نقره و اسب‌های ممتاز و چهارپایان و زراعت، در نظر مردم جلوه داده شده است (تا در پرتو آن، آزمایش و تربیت شوند؛ ولى) این‌ها (درصورتی‌که هدف نهایى آدمى را تشکیل دهند) سرمایه زندگى پست (مادى) است و سرانجام نیک (و زندگىِ والا و جاویدان) نزد خداون است‏.
(سوره آل‏عمران، آیه 14)
ادامه مطلب
WebAnimator نرم افزاری قدرتمند و حرفه ای برای ساخت انیمیشن های تعاملی، جذاب و منحصر به فرد بدون نیاز به کد نویسی و فلش است که در تمام مرورگرهای مدرن، گوشی های هوشمند و تبلت ها قابل اجرا است. این نرم افزار بر پایه HTML5 و JavaScript می باشد که به شما امکان ساخت انواع انیمیشن ها و جلوه های بصری را بدون نیاز به کد نویسی می دهد. شما می توانید انیمیشن های طولانی و پیچیده را به صورت سکانس های جداگانه ایجاد کنید و از جلوه ها و اسلاید شو های متعددی که در برنامه تعب
لوستر کریستالی
لوستر کریستالی بخاطر جلوه و درخشش بسیار زیادی که دارد، از بهترین انتخاب ها برای محیط هایی با دکوراسیون مدرن و کلاسیک می باشد. به عبارت دیگر، این نوع لوستر در منازل و محیط های تجاری و اداری با سبک های مختلف کاربرد گسترده ای داشته و از محبوبیت بالای برخوردار است. در ادامه نگاهی به ویژگی های انواع لوستر کریستالی و نکات مهم در خرید آنها خواهیم داشت. با فروشگاه وودوهوم همراه باشید.
لوستر کریستالی چیست؟
به لوستر و آویزهای رشته ای و
آورده‌اند که پادشاهی مجنون را حاضر کرد وگفت که تو را چه بوده است و چه افتاده است؟ خود را رسوا کردی و از خان و مان برآمدی و خراب و فنا گشتی. لیلی چه باشد و چه خوبی دارد؟ بیا تو را خوبان و نغزان نمایم، و فدای تو کنم و به تو بخشم. چون حاضر کردند مجنون را، و خوبان در جلوه آمدند، مجنون سر فرو افکنده بود و پیش خود می‌نگریست. پادشاه فرمود آخر سر برگیر و نظر کن. گفت می‌ترسم. عشق لیلی شمشیر کشیده است، اگر سر بردارم سرم را بیندازد.
شما می دانید که چگونه می توانید اقدامات Photoshop ایجاد کنید ، می توانید با یک کلیک جلوه های مختلف Photoshop را به عکس های خود اضافه کنید و در زمان زیادی صرفه جویی کنید. در این آموزش فتوشاپ به شما نشان می دهم که چگونه یک اثر درخشش رویایی فتوشاپ ، با تاری نرم و بوکه در پس زمینه ایجاد کنید.
https://maktabtv.com/
با ما از طریق Envato Tuts + کانال YouTube همراه شوید:نحوه ایجاد اکشن فتوشاپ اثر درخشان رویاییمرحله 1
تصویر خود را در فتوشاپ باز کنید. اطمینان حاصل کنید که این یک لایه
ظهر امروز در دیدار فرماندهان کل ارتش: امدادرسانی ارتش و نیروهای مسلح به مردم در حوادث طبیعی یک حضور مؤثر و حیاتی است. در سیل اخیر، نیروهای مسلح با همه وجود و امکانات در اختیارشان به کمک مردم شتافتند/ اینکه یک سرهنگ ارتش خم شود تا فردی سالخورده با قدم گذاشتن بر دوش او سوار وسیله نقلیه شود، جلوه هایی از صداقت ارتش در بیان شعار «ارتش فدای ملت» است.
یکی از مشکلات فصل های گرم براق شدن پوست است که باعث می شود پوست شما بسیار ناخوشایند جلوه کند. اما مقابله با این مشکل نیاز به استفاده از لوازم آرایشی و یا شستن بیش از حد پوست ندارد. با رعایت نکاتی که در ادامه گفته می شود می توانید پوستی درخشان اما غیر چرب در تمام ماه های سال داشته باشید.

ادامه مطلب
دکوراسیون داخلی و کابینت آشپزخانه
کابینت آشپزخانه دکوراسیون داخلی خانه، نقش موثری در جذابیت منزل شما دارد .
و جلوه‌ی آن را در نظر بیننده دو چندان می‌سازد.
پرکاربردترین و البته جذاب‌ترین قسمت هر خانه‌ای که تاثیر عمده‌ بر زیبایی دارد، آشپزخانه است.
آشپزخانه، محور اصلی خانه شما ست و طبیعی ست که کارایی و جلوه بصری آن، حرف اول را می‌زند.
کابینت‌ها، مهم‌ترین بخش آشپزخانه شما محسوب می‌شوند
و در نگاه اول، توجه بیننده را به سمت خود جلب می‌نم
بیاید یکم حرف حسابی بخونیم.
ای حسن! در زندگی بلندنظر و بزرگ منش باش. هرگز راضی مشو که دامن قناعت و عزت تو به هوس‌های ناچیز آلوده گردد؛ زیرا هرچه در دنیا دوست‌داشتنی و محبوب جلوه کند، از شرافت محبوب‌تر و دوست‌داشتنی‌تر نخواهد بود.
|علی به فرزند فاطمه چه گفت_ ابوالفضل صادقی|
قاب بشقاب میناکاری 25 سانتی از کارهای زیبای تلفیقی تزئینی صنایع دستی می باشد. برای زیباسازی فضاهای دکوری از بشقاب میناکاری قاب دار استفاده می گردد. قاب بشقاب میناکاری جعبه مشبک نمونه ایی از محصولات با کیفیت و لوکس دکوری برای زیباسازی سنتی دیوارها و مکان های شخصی و اداری است. بشقاب 25 سانتی میناکاری در یک قاب با پشت زمینه مشبک می تواند زیبایی و جلوه ایی خاص به محیط شما دهد تا همه چشم ها را خیره خود سازد. تضاد رنگ های روشن  و تیره بشقاب میناکار
ترنزیشن ها (tarnsition) چه کاری انجام می دهند؟
به طور کلی و خلاصه می توانیم بگوییم transition افکتی است که اجازه می دهد یک عنصر از استایل اول به استایل دوم به تدریج و با وقفه زمانی تغییر کند نه به صورت آنی و لحظه ای.
ویژگی property :
از property برای تعیین ویژگی هایی که قرار است transition روی آن ها اعمال شود استفاده می شود. مثلا width ، background ، color و… بیشتر مواقع property را برابر all قرار می دهیم. دقت داشته باشید که property حتما باید مشخص شود.
ویژگی duration :
مدت زمان اجرای transition یعن
دانلود فیلم شعر با نوای حاج آقا منصور ارضی
در بیت مکرم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی_ ۹۸/۱۰/۱۴
قسم به جلوه ی ایمان و عصمت زهرا
بیا که شاد شود قلب حضرت زهرا

گناهکاری ما را ببخش آقا جان
به حرمت نظر لطف و رحمت زهرا

دعا برای محبین خود به لب داری
میان نافله ات، طبق عادت زهرا

شعاع نور بصیرت به ما عنایت کن
از آفتاب رفیع بصیرت زهرا

رسیده ایم که ما را علی شناس کنی
به پای مکتب درس ولایت زهرا

کمی به ما بچشان مزه ی عبادت را
قسم به گریه ی وقت عبادت زهرا

از آفتاب رفیع بصیرت زهرا

از آفتاب رفیع بصیرت زهرا

دکوراسیون داخلی خانه، نقش موثری در جذابیت منزل شما دارد و جلوه‌ی آن را در نظر بیننده دو چندان می‌سازد. پرکاربردترین و البته جذاب‌ترین قسمت هر خانه‌ای که تاثیر عمده‌ بر زیبایی دارد، آشپزخانه است. آشپزخانه، محور اصلی خانه شما ست و طبیعی ست که کارایی و جلوه بصری آن، حرف اول را می‌زند. کابینت‌ها، مهم‌ترین بخش آشپزخانه شما محسوب می‌شوند و در نگاه اول، توجه بیننده را به سمت خود جلب می‌نمایند، بنابراین در انتخاب کابینت آشپزخانه نمی‌توان س
احساس ترس؟ مخاطبان خود را با این افزونه پر زرق و برق جلب کنید. این اقدام آموزش فتوشاپ ps نمایشی و بی نظیر است. این یک صحنه بارانی تیره را برای یک اثر باورپذیر در عکس های شما اعمال می کند! آن را در پرتره ها و تنظیمات مختلف امتحان کنید.اقدام بی باک 2 فتوشاپاقدام تصرف فتوشاپ
https://maktabtv.com
قدم به بعد متناوب با این عمل تشنج ذهن. این افزودنی فتوشاپ با استفاده از پرونده های قلم مو و الگوی ، جلوه های انفجاری ، خردکننده ای ایجاد می کند. نتیجه شما با لایه های
در صورتی که قصد خرید و سفارش تابلو فرش را دارید ما در این مطلب تمامی ویژگی های خرید تابلو فرش را برای شما مطرح کرده و قرار داده ایم که امیدواریم مورد پسند شما واقع بگردد.
توجه داشته باشید که محصولات تابلو فرش فروشگاه به صورت متنوع بوده و در انواع طرح های منظره ، طبیعت ، گل ، چهره و سفارشی عرضه میگردد و هر کدام از این تابلو فرش ها دارای مشخصه و ویژگی خود می باشد
به طور مثال در صورتی که قصد خرید تابلو فرش برای اتاق خود را دارید می توانید از محصولت
از فوائد اربعینات از برای سالک اینست که خلع بدن از برای او حاصل خواهد آمد و خود را که راکب است از مرکب بدن خود امتیاز می دهد ، بلکه خلع نفس از برای او دست می دهد و سماوات روحانیت او از ارض جسمانیت و نفسانیتش ممتاز گردد و صور غیبیه و ملائکه مکشوف بصیرت قلبش می گردد و تجلیات سبعهٔ سبع المثانی قلب سالک که مشتمل بر [رنگ های] سبعه است ، جلوه گر گردد و سالک عارف به خود و آیات انفسیهٔ قلبیه خود گردد و از معرفت این آیات انفسیه ، معرفت حق تعالی سبحانه حاصل
نه تنها ماه رمضان،اکنون دو سالی است که من روزه دارم. از پس این روزه‌ام بی قرارم. خبری از افطاری نیست و آری بی افطارم، در پس نبودنت جان میسپارم.کاش می بودی و با بوسه بر لبانت افطار میکردم. کاش در مستی چشمانت خودم را انکار میکردم. کاش همه شب تا سحر عشق بازی با تو رو تکرار میکردم. کاش سجده بر سینه ات میگذاشتم و بر پرودگارم جلوه عشق به آفریده اش را اقرار میکردم. کاش می شدم خودم را از این کابوس بیدار میکردم!!!تو رفتی و من را با خود بردی. یک بار هم نپرسید
خوب بود:)
یه فیلم رنگی و موزیکال و خوشحال... حقیقتن برای گروه سنی کودکان و نوجوانان مناسبه، ولی من شخصن از دیدنش لذت بردم. بازی بازیگرا و جلوه های ویژه بسیار تمیز و زیبایی داره ب نظرم و امیلی بلانت مثل همیشه درخشید! میتونم بگم از دیدنش سیر نمیشدم...
ی چیزی با حس اون فیلم دایه مک‌فی بود ک شبکه دو هزار بار پخش کرده؟ مثل اونه و حس میکنم اگ مثلا تو کودکیم اینو تو سینما دیده بودم، بهترین تجربه زندگیم میشد:)
در قدیم عکاسی سیاه و سفید ، مردم از روش های مختلفی برای دادن رنگ های مختلف به عکس های خود استفاده می کردند که منجر به جلوه های مختلف عکس می شد. به عنوان مثال در اموزش فتوشاپ ، اگر از جوهر صدف دریایی از جوهر استفاده می کردید ، می توانستید ضمن اینکه دوام بیشتری به عکس می دهید ، تن ها را گرم تر کنید.
امروز ما می توانیم از تمام رنگهای مورد نظر استفاده کنیم ، اما تسکین آن به دلیل جذابیت آن از بین نمی رود! در این آموزش به شما نشان می دهم که چگونه یک افکت
این چند روز فرصتی شد تا دوباره بعد از حدود ۱۵ سال، سه‌گانه ارباب حلقه‌ها را ببینم. و هنوزم دوست دارم دوباره آنرا ببینم. ارباب حلقه‌ها یک سینمای کامل است. از داستان، کارگردانی، بازیگری، فیلمبرداری، موسیقی، جلوه‌های ویژه و همه‌چیز... یک شاهکار... یک حماسه‌ی ابدی، سرشار امید، حیات‌بخش و بقول خودش، داستانی که باید نسل‌ها برای همه تعریف کرد.
ادامه مطلب
مال‌ها، نیاز انسان امروز
تهران در هزارتوی زمان؛ روزهای آشنایی«بازار» در فرهنگ و تاریخ ایران از گذشته‌های دور بدین‌‌‌‌‌‌‌‌سو، بخشی مهم از شخصیت پیچیده انسان ایرانی را باز می‌تابانده است. پژوهشگران و تاریخ‌نگاران، بازار را همچون باغ و خانه ایرانی در تاریخ، جلوه‌ای مجسم از انسان ایرانی با همه جلوه‌های زندگی‌اش بر شمرده‌اند؛ به عنوان نمونه، سادگی بیرونی، اما پیچیدگی تودرتویی و ویژگی «شهر فرنگ»ی درونی بازارها در این سرزمین کهن را
« تکاد تمیز من الغیظ»

خداوند متعال در آیه 8 سوره ملک جهنم را داری خشم و غضبی وافر بیان کرده است. خشمی که نزدیک است جهنم را تکه تکه کند. 
جالب است که میان فراد خشمگین و تندخو با جهنم شباهت وجود دارد؛ آنان  نیز همانند جهنم خود، دیگران یا اشیاء اطرافشان را می شکافند. در عین این که  هر دو از منظر چهره و ظاهر نیز در زشت ترین شکل ممکن جلوه می کنند. 

بسیاری از افراد با استفاده از فتوشاپ نوعی تجربه را تجربه کرده اند و تعداد کمی از این افراد در طراحی گرافیک برتری پیدا می کنند. اموزش تایپوگرافی حرفه ای  ک گروه دقیقتر حتی دقیق تر اصول طراحی را درک می کنند و می توانند دلایل دلیل خوب بودن یا بد بودن چیزی را برای شما بیان کنند.
یکی از بزرگترین مناطقی که مردم هنگام یادگیری طراحی با آن دست و پنجه نرم می کنند ، استفاده صحیح از تایپوگرافی است. این خیلی بیشتر از پیدا کردن یک فونت خوب است. بسیاری از ویژ
در تمامی خانه نمی‌توان از نورپردازی یکسانی استفاده کرد و نورپردازی سقف، دیوار و کف منزل با هم تفاوت‌هایی خواهند داشت. از این رو در این مطلب سعی بر آن شده بهترین نوع نورپردازی های ممکن برای قسمت‌های مختلف فضای داخلی دکوراسیون منزل را به زبانی ساده توضیح دهیم، پس در ادامه با ما همراه باشید.
نورپردازی داخلی منزل در هر بخش چه خصوصیاتی دارد
یکی از نکات مهم پیروی از اصول نورپردازی داخلی ساختمان است. به طور معمول نورپردازی داخلی منزل دارای ۴ نو
یکی از ساده ترین روش ها برای جلوه بیشتر فضای دکوراسیون داخلی شما، تزئین دیوارها است. رنگ یا کاغذ دیواری از متداول ترین نمونه های تزئین دیوارها هستند، اما امروزه برای جلوه بخشیدن به ظاهر دیوارها که بخش عمده ای از جلوه ی دکوراسیون داخلی را به خود اختصاص می دهند استفاده از دیوارپوش ها بسیار پرطرفدار شده است.دیوارپوش چوبی در واقع تخته های پهن یا باریک چوب در رنگ های روشن، تیره خاکستری و… هستند که می توان آن ها را در کنار هم به صورت افقی یا عمودی
در سیل اخیر، نیروهای مسلح با همه وجود و امکانات در اختیارشان به کمک مردم
شتافتند، به طوری که در استان گلستان، ارتش حتی قبل از حضور ستاد مدیریت
بحران، در محل حادثه حاضر شد. اینکه یک سرهنگ ارتش خم شود تا فردی سالخورده با قدم گذاشتن بر دوش او سوار
وسیله نقلیه شود، جلوه‌هایی از صداقت ارتش در بیان شعار «ارتش فدای ملت»
است.
در سیل اخیر، نیروهای مسلح با همه وجود و امکانات در اختیارشان به کمک مردم
شتافتند، به طوری که در استان گلستان، ارتش حتی قبل از حضور ستاد مدیریت
بحران، در محل حادثه حاضر شد. اینکه یک سرهنگ ارتش خم شود تا فردی سالخورده با قدم گذاشتن بر دوش او سوار
وسیله نقلیه شود، جلوه‌هایی از صداقت ارتش در بیان شعار «ارتش فدای ملت»
است.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

داستان من و خانواده ام